Pomoc doraźna

Pomoc doraźna IT w Poznaniu

Świadczone usługi rozliczamy na bieżąco zaraz po wykonaniu prac lub zbiorczo raz w miesiącu (wymaga podpisania umowy). Rozliczenie po wykonanej usłudze odbywa się na podstawie protokołów, które są podpisywane przez obie strony. Wynagrodzenie za usługę jest liczone od konkretnego zgłoszenia/zadania/przyjazdu serwisu. Jako firma dbamy o to, by wszystkie nasze usługi były wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami.

Czym są protokoły?

Każde zgłoszenie/zadanie/przyjazd serwisu jest starannie zapisywany w protokole, który jest następnie podpisywany przez nas i klienta. Protokół zawiera dokładnie opisane zadanie, które zostało wykonane przez naszych pracowników, a także informacje o wynagrodzeniu. Wszystkie rozliczenia są dokonywane w sposób przejrzysty i zgodny z prawem. Ponadto, wszelkie ustalenia dotyczące wynagrodzenia są precyzyjnie określone w zawartej umowie. Dzięki temu, naszym klientom zapewniamy pełne zadowolenie z naszych usług i możliwość wygodnego rozliczania się za wykonane usługi.

Jarosław Psikuta
Jarosław Psikuta
2024-02-13
Fantastyczna firma. Personel charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i szybką obsługą klienta. Polecam serdecznie
Arkadiusz Poznański
Arkadiusz Poznański
2023-12-04
Pan Rafał to świetny fachowiec, bardzo pomógł mnie i mojej firmie, za rozsądne pieniądze.
Nicole O
Nicole O
2022-11-06
Profesjonalna obsługa IT
Hary Patataj
Hary Patataj
2021-11-10
Profesjonalne wsparcie IT dla firm i klientów indywidualnych
Piotr Michalak
Piotr Michalak
2021-01-12
Współpracowałem w zakresie sprzętu komputerowego, w tym telekonferencyjnego oraz strony internetowej (mniejsze kwestie). Partner godny poleceny.
Łukasz Lisowski
Łukasz Lisowski
2020-06-05
Szukałem wsparcia w konfiguracji sieci oraz pracy zdalnej w małej firmie. Właściciel firmy przedstawił różne warianty, znalazł optymalne rozwiązanie. Jesteśmy zadowoleni również z dobrego kontaktu. Polecam