Modele współpracy w outsourcingu

Jak wygląda współpraca z ITSsystem

W dzisiejszych czasach ciągłość i niezawodność pracy systemów informatycznych w firmie jest często elementem krytycznym. Awaria głównego serwera, switcha lub czasem pojedynczej stacji roboczej, może sparaliżować lub utrudnić funkcjonowanie całej firmy. Dlatego tak ważne jest posiadanie sprawnego i prawidłowo funkcjonującego działu IT. Ważne, ale i kosztowne.

Oferujemy Państwu rozwiązanie optymalne – opiekę informatyczną dla Państwa firmy!

Oferujemy dwa modele współpracy:

Interwencyjny
Świadczone usługi, rozliczamy na bieżąco, zaraz po wykonaniu prac lub zbiorczo raz w miesiącu (wymaga podpisania umowy). Rozliczenie odbywa się na podstawie protokołów podpisanych po wykonanej usłudze. Wynagrodzenie za usługę liczone jest od konkretnego zgłoszenia/zadania/przyjazdu serwisu. Podstawą wyceny jest głównie czas wykonanej pracy oraz koszty ew. dojazdu,
Abonamentowy
Za stałą miesięczną opłatą otrzymają Państwo określoną liczbę godzin serwisowych do wykorzystania w razie potrzeby, plus zniżka za usługi po wyczerpaniu godzin.

 

 Dlaczego warto podpisać umowę współpracy z naszą firmą?

 • niższe koszty - możliwość całkowitej likwidacji pionu IT w Twojej firmie, a to oznacza jeden lub kilka etatów mniej oraz wszystko co z tym związane
 • jeszcze niższe koszty - zmniejszenie wydatków związanych z działem informatycznym – szkolenia, dodatkowy sprzęt itp.
 • zmniejszenie wydatków na szkolenia pracowników - umowa szkoleniowa
 • eksperci z wielu dziedzin – zamiast jednego pracownika wyszkolonego w swojej specjalizacji, klient otrzymuje dostęp do wiedzy ekspertów z wielu dziedzin
 • zysk czasu – zlecenie obsługi działań, które nie są podstawową działalnością firmy
 • brak ryzyka – jesteśmy profesjonalistami, powierzone nam informacje nigdy nie zostaną w żaden sposób nikomu udostępnione

 

Proponujemy Państwu zawarcie umowy, której zakres i warunki byłyby indywidualnie negocjowane w oparciu o realne potrzeby. Na bazie indywidualnej analizy potrzeb oraz Państwa preferencji, wspólnie wypracujemy najdogodniejszy sposób taryfikowania usług

Jak rozpocząć współpracę1-2-3 zaczynamy...

 • 1

  Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać nam informację dotyczące infrastruktury informatycznej w Państwa firmie, informacje o ilości komputerów oraz o Państwa potrzebach z zakresu obsługi informatycznej.

 • 2

  Po otrzymaniu niezbędnych informacji przygotujemy dla Państwa ofertę w której zamieścimy wszystkie założenia wzięte przy przygotowywaniu oferty oraz informacje dotyczące warunków współpracy.

 • 3

  Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Jeżeli zaakceptujecie Państwo warunki współpracy wówczas podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę.

NOWA USŁUGA - Zdalna obsługa IT

 • W ramach obsługi informatycznej oferujemy Państwu zdalną obsługę Państwa przedsiębiorstwa, co zdecydowanie przyśpiesza i obniża koszty utrzymania infrastruktury informatycznej w danym przedsiębiorstwie.

  W przypadku zdalnej współpracy, firma która podpisze z nami umowę otrzymuje program, który instaluje na wszystkich jednostkach PC bądź wybranym ( włączając serwery ) do których nasza firma miałaby dostać dostęp i oferować zdalną obsługę informatyczną.

  Abonament - określony na podstawie ilości PC

  Oferta zdalnego serwisu komputerowego kierowana jest głównie dla małych i średnich firm, których liczba pracowników korzystających z komputerów nie przekracza kilku osób bądź kilkunastu. Dzięki usłudze zdanego dostępu otrzymują Państwo asystę informatyczną naszych specjalistów w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu pracy komputera, a usługa rozliczana jest na podstawie ilości komputerów objętych obsługą.

  Abonament - określony na podstawie liczby zgłoszeń

  Dla mikro przedsiębiorstw lub jako dodatkowa usługa dla firm korzystających z tradycyjnej oferty na obsługę informatyczną oferujemy usługę zdalnego serwisu rozliczaną na podstawie ilości zgłoszeń rozwiązanych w ten sposób. Wówczas firma, która podpisze z nami umowę w tym wariancie w sytuacjach krytycznych, wymagających szybkiego rozwiązania problemu może skorzystać z pomocy zdalnej.