Usługi IT | Zdalna obsługa IT

 

Jest to bardzo wygodna usługa, ponieważ czas reakcji na konkretne zdarzenie jest znacznie krótszy, niż w przypadku osobistej interwencji w miejscu wystąpienia problemu. Nasi stali Klienci, z którymi mamy podpisane umowy serwisowe, mogą korzystać ze Zdalnej Pomocy w dni powszednie, w godzinach od 8 do 17. W przypadku interwencji doraźnych dla Klientów jednorazowych, obowiązuje bardzo atrakcyjny cennik usług.

Jak to działa?

Korzystając ze specjalnego programu, nasz technik może uzyskać zdalny dostęp do Państwa komputera za pośrednictwem internetu i pracować w taki sam sposób, jakby był przy nim bezpośrednio obecny. Na obydwu urządzeniach wyświetlany jest dokładnie ten sam obraz, technik ma dostęp do Państwa folderów, może instalować aplikacje, kopiować pliki etc. Co ważne, opisane czynności mogą być wykonywane wyłącznie za Państwa wiedzą i zgodą, a działania serwisanta są widoczne na Państwa monitorze.

Przed rozpoczęciem połączenia każdorazowo kontaktujemy się z Klientem telefonicznie w celu uzgodnienia numeru ID oraz hasła (szczegóły poniżej), jak też ustalenia czy dana usterka może zostać naprawiona zdalnie czy jednak niezbędny jest fizyczny dostęp do komputera - np. w celu wymiany części.

Czy takie rozwiązanie jest bezpieczne?

Usługa jest w pełni bezpieczna. Klient dokładnie widzi co dzieje się w danym momencie, ruchy kursora oraz wszystkie wykonywane czynności. Na czas połaczenia możliwą jest rozmowa telefoniczna. Zapewniamy całkowita poufność.