O nas

Informacje o firmie

Firma ITSsystem istnieje na rynku od 2006 roku zajmując się kompleksową obsługą klientów w zakresie obsługi informatycznej, ciągłości działania, doradztwa oraz zarządzania bezpieczeństwem.

W ramach swojej działalności łączymy własne kompetencje z wieloletnim doświadczeniem w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie -  jak partnera w biznesie. Usługi przez nas świadczone są w sposób profesjonalny, skuteczny oraz elastyczny. Nieustannie dążymy do dynamicznego rozwoju, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom wydajne i nowoczesne rozwiązania IT. Misją firmy jest zapewnianie klientom najwyższej jakości, nowoczesnej i kompleksowej obsługi informatycznej.

Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu wraz z doradztwem z zakresu rozwiązań technologicznych. Optymalizując  i wdrażając systemy informatyczne naszych klientów wykorzystujemy ekspercką wiedzę dotyczącą rozwiązań technologicznych. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom ergonomicznego i stabilnego środowiska pracy, sprawnego i prawidłowego przepływu informacji.

Podstawą funkcjonowania naszej firmy są  kompetentni i profesjonalni ludzie, którzy słuchają potrzeb Klientów. Potrafią w sposób efektywny łączyć widzę i umiejętności z szerokim wachlarzem  produktów i technologii informatycznych, proponując najbardziej optymalne rozwiązania.

Od początku istnienia nasza firma specjalizuje się w świadczeniu dedykowanego outsourcingu informatycznego. Swoją ofertę w całkowitym zakresie działalności IT adresujemy do małych i średnich firm, zapewniając Klientom kompleksowe rozwiązania związane z aspektami informatycznymi, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Funkcjonowanie naszej firmy opiera się na modelu współpracy zwanym outsourcingiem. Jest to w dzisiejszych czasach najlepiej rozwijająca, efektywna oraz ceniona strategia polegająca na przekazaniu na firmie zewnętrznej zadań, które nie są bezpośrednio związane z podstawową działalnością przedsiębiorstwa.
Jesteśmy świadomi, iż jakość oferowanych usług, jak również innowacyjność decydują o pozycji firmy na rynku. W związku z tym kładziemy szczególny nacisk na precyzyjne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Proces dopasowana najkorzystniejszych rozwiązań informatycznych poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb naszych Klientów.  

Za cel stawiamy sobie zapewnienie użytkownikowi ergonomicznego oraz stabilnego środowiska pracy, prawidłowego przepływu informacji oraz sprawienie aby informacje niezbędne do zarządzania były kompletne i trafiały do celu we właściwym czasie.

Informatykę traktujemy jako podstawowe narzędzie naszej pracy, a od wielu lat dzielimy się zdobytym doświadczeniem z naszymi Klientami.